ktrc
KTRC bir Katırcıoğlu Markasıdır.

   1960’lı yıllarda mütevazi bir aile şirketi olarak kurulan firmamız 50 yıla yakın tecrübesi ile Katırcıoğlu Demir Çelik olarak ticari hayatına Kayseri ve Gebze’de kurulu tesislerinde devam etmektedir. Tesisleşme ve ihtisaslaşma süreçlerinin hızlandığı, iletişimin ve teknolojiye ulaşmanın önem kazandığı, pazarın global ve rekabetçi konuma geldiği son dönemde, Katırcıoğlu Demir Çelik bütün bu gelişmeleri yakından takip etmiş ve Kayseri’den sonra Gebze’de de çelik servis merkezini hizmete sokmuştur. Geniş ürün yelpazesi ve çelik servis hizmetleri ile pazarda marka olmayı hedefleyen firmamız çözüme odaklı hizmet anlayışı ile beyaz eşya, otomotiv, asansör, çelik kapı, ısıtma soğutma ve havalandırma, mobilya, tarım araç ve makineleri, endüstriyel yatırımlar, karayolu demiryolu trafik işaretleri, yapı inşaat, makine, çelik eşya ve benzeri sektörlerde ihtiyaç duyulan yassı mamulleri, talep edilen cins, ebat ve kalitede sanayicilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Vizyonumuzyon

     Çözüme odaklı yaklaşım, istikrar ve dürüstlüğe dayalı şirket kültürü oluşturarak, hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve çelik servislerimizle yassı ürün mamullerinin ana tedarikçisi olmak ve sektörde marka olmaktır .

Misyonumuz

     Demir Çelik sektöründe doğru malı, doğru zamanda, doğru kalitede sunarak, müşterilerimize karşı tam bir dürüstlük ve sadakatle hizmet vermektir

English